• Address Iran, Tehran
  • Email Info@ahangetasvir.com
  • Phone 02188231420-22

تبلیغات عاری از ویروس کرونا

شیوع ویروس کرونا فرصت خوبی برای دلالان و کاسبان است. در این شرایط می‌توان با یک تبلیغ هوشمندانه یک کسب و کار را نجات داد. درواقع اگر باهوش و البته در بعضی موارد بی‌وجدان باشید می‌توانید کسب و کار خود را به سمتی ببرید که از شرایط فعلی بهترین منافع را کسب کنید. در بعضی موارد با یک ادعای دروغ و بعضی موارد با کسب و کار هوشمندانه و بهداشتی می‌توان به بیشترین درآمد ممکن رسید. در این شرایط در سایت‌های بزرگی نظیر آمازون هم می‌توان شاهد چنین مواردی بود.

ادعای عاری از ویروس بودن

ویروس کرونا فرصت مناسبی برای فروشندگان در سایت آمازون شده است. کمپانی‌های سرتاسر جهان با وقفه زنجیره تامین و بسته شدن کارخانه‌ها تحت فشار ویروس کرونا دست به گریبان هستند. در این شرایط یک فروشنده در آمازون اسباب‌بازی‌های خود را با شعار “ارسال شده از انبار آمازون در ایالات متحده، عاری از ویروس” تبلیغ کرده است.

این فروشنده در سایت آمازون با نام دابل ای، یا دابل ایگل شناخته شده است. این کمپانی ادعا می‌کند یک سازنده حرفه‌ای اسباب‌بازی است که بیش از سی سال در چین بر تولید اسباب‌بازیهای کاربردی تمرکز داشته است. دابل ای وسایل نقلیه اسباب‌بازی نظیر کامیونهای هیولا و بیلهای کنترلی را در وبسایت آمازون می‌فروشد.

آمازون چشمش را بر ویروس کرونا بست

ادعای عاری از ویروس بودن اولین بار توسط بوینگ بوینگ در سایت آمازون با شیوع ویروس کرونا انجام شد. وقتی درخواست اعمال نظر درباره این ادعا و لیست دابل ای به آمازون می‌شود، این سایت به این درخواست به سرعت پاسخ نمی‌دهد.
به نظر می‌رسد آمازون با وجود ابتلای بیش از 2200 نفر به ویروس کرونا، چشم‌هایش را بر بازاریابی فروشنده‌هایش از این ویروس جدید بسته است.
CNBC هفته گذشته اعلام کرد که آمازون لیست آیتم‌هایی نظیر مایعات شوینده که از شیوع کرونا جلوگیری می‌کنند را حذف کرده است.آمازون
در یک ایمیل به فروشندگان که تحت تاثیر CNBC قرار گرفتند، اعلام کرده که لیستی که حذف شد ادعای ثابت نشده درباره جلوگیری از ویروس کرونا را داشتند.

منبع: بیزینس ایندر

لینک‌های مفید


مقالات آموزشی
خدمات تبلیغاتی
نمونه‌کارها