• Address Iran, Tehran
 • Email Info@ahangetasvir.com
 • Phone 02188231420-22

واکنش برندها به مرگ ناگهانی کوبی برایانت

مرگ قهرمان بسکتبال کمپانی‌ها، برندها، سازمان‌ها و سلبریتی‌ها را سوگوار کرد.
بعد از سقوط هلیکوپتر در روز یکشنبه و مرگ نه نفر از جمله کوبی برایانت و دخترش جینا ، برندها ضمن ادای احترام به کوبی برایانت و دخترش ، سوگواری خود را اعلام کردند.
مرگ وحشتناک و غیر منتظره کوبی برایانت و جینا شوک بزرگی به دنیا وارد کرد. برایانت با فهرست بلندبالایی از برندها از جمله مک دونالدز، نایک و آدیداس کار کرده بود. او در نوشتن یک کمپین برای نوشیدنی ورزشی بادی آرمور همکاری کرده بود. همکاران او در بادی آرمور به گذشته این اسطوره پرداختند:

پیام تسلیت بادی آرمور به مناسبت درگذشت کوبی برایانت
بادی آرمور
ابراز تاسف آدیداست به مناسبت مرگ کوبی برایانت
آدیداس و کوبی برایانت
سوگواری نایک از مرگ کوبی برایانت
نایک

شرکت میشل اندنس نوستالژیا، قدیمی‌ترین کمپانی لوازم ورزشی در فیلادلفیا، عکسی از این فیلادلفیا نیتیو در لباس بازیکن سیکسرز منتشر کرد.

اعلام همدردی به مناسبت مرگ کوبی برایانت
mitchel-&-Ness

دوستان و ستارگان بسکتبال هم مراتب احساس خود را در ویدئوهای احساسی خود منتشر کردند. مکان‌های محبوب هم از جمله لوس‌آنجلس سیتی هال، تایم اسکور و تارگت سنتر در میناپولیس به یاد اسطوره لاکرز با رنگهای تیم روشن شدند. سایر مکانها نیز بنر و عکسهای این قهرمان را نمایش دادند.
شخصیت‌های سیاسی از جمله دونالد ترامپ و باراک اوباما ، مراکز خدمات بهداشتی روزنامه‌ها و شبکه‌های اجتماعی خبری نیز از مرگ این اسطوره متاثر شدند و مراتب سوگواری خود را اعلام کردند.
مرگ این اسطوره نه تنها برندها، دوستان و مکان‌های محبوب را اسطوره کرد. بلکه تمام ورزشکاران و طرفداران این اسطوره را در تمام دنیا تحت تاثیر قرار داد.

منبع خبر: Adweek

مشاهده خدمات ما

4 دیدگاه

سپهر

در صنعت تبلیغات پشتیبانی فوق ستاره ها حرف اول را می‌زند. تا اونجایی که من اطلاع دارم ایشون هم از لحاظ کاری هم از لحاظ اخلاقی یک الگو در کشورشون به حساب میومدن. جای ایشون برای همیشه پیش طرفدارانش محفوظه.

  آژانس تبلیغاتی آهنگ تصویر

  ممنونیم از نظرتون
  خوشحال میشیم پیج اینستاگرام ما به آدرس ahangetasvir هم بازدید کنید .

سمیه

من واقعا نمی‌دونستم کمپین نویس هم بودن ایشون. مرسی از مطلب خوبتون

  آژانس تبلیغاتی آهنگ تصویر

  بله نکته ی جالبی بود برای ما هم
  خوشحال میشیم پیج اینستاگرام ما به آدرس ahangetasvir هم بازدید کنید .